1500.00 ₺ Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz.
IMG-LOGO
Sepetiniz

DOĞAL SEDEF TAŞI 925 AYAR GÜMÜŞ SETLİ

300,00 ₺

Son 1 Ürün Kaldı.

9MM ÖLÇÜLERİNDE KÜRE KESİM GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN 925 AYAR GÜMÜŞ SETLİ İÇERİSİNDE KATKI MALZEMESİ OLMAYAN DOĞAL TAŞ SEDEFTİR.


Sedef Taşının Faydaları Neler?

Doğadaki pek çok değerli taş gibi sedef taşının da çok sayıda faydası bulunuyor. Yüzyıllar öncesinden bu yana sedef taşı cesaret ve güç taşı olarak bilinir. Bazı toplumlarda ise sedef taşının bereket taşı olarak adlandırıldığını belirtebiliriz. Toprağın enerjisini vücuda getirdiğine inanılan ve bu sayede vücuda inanılmaz bir dinçlik kazandırdığı düşünülen sedef taşı halsizlik ya da yorgunluk gibi şikayetlerin giderilmesinde de önemli bir materyaldir.

Bununla birlikte kan dolaşımına yardımcı olan ve kan yapımını hızlandıran sedef taşının vücuttaki toksinlerin temizlenmesine de yardımcı olduğu düşünüyor. Pozitif bir enerji yayıyor olması tüm negatif enerjilerden vücudu uzak tutmasını beraberinde getiriyor ve böylelikle nazar etkisi gibi enerji kökenli olan olumsuz etkilerden uzak kalmanıza yardımcı oluyor. Sedef taşının en önemli özelliklerinden biri de pozitif bir düşünce akışına sahip olmanızı sağlamasıdır.

Ürün Kodu : 16667104 Kategori :

Benzer Ürünler